Usługi

Wybierz pobyt, tak jak lubisz.

Piękne wnętrza, wykwintne przekąski, nietuzinkowe trunki, swoboda palenia oraz dyskretna obsługa – mamy wszystko czego potrzebujesz, by poczuć się nieskrępowanie i komfortowo.

Wyobraź sobie, że tak zaopiekowany startujesz w nowy dzień, przeglądając internet w dowolnym miejscu naszego hotelu, delektując się smakiem aromatycznej kawy...

Poczuj się wyjątkowo

Nie zabraknie pysznych przystawek serwowanych na ciepło i zimno oraz wytrawnych alkoholi, a wszystkiego będziesz mógł spóbować w eleganckich dekoracjach kameralnej sali VIP. Rozpoczniesz dzień od wystawnego śniadania, a w Churchill Barze będziesz mógł go zakończyć w atmosferze rozluźnienia, przy wybornym napitku, delektując się do woli paleniem ulubionych papierosów. Zadbamy, byś bezpiecznie dotarł pod nasz adres i równie pewnie udał się w dalszą podróż. Miejsc parkingowych wystarczy dla wszystkich gości, a obsługa hotelowa zadba o każdy szczegół Twojego pobytu – od porannego budzenia po pranie i prasowanie Twojej garderoby.

Zamów w naszej całodobowej recepcji:

transfer z lotniska lub dworca
poranne budzenie
usługę prania i prasowania
pyszne śniadanie w formie bufetu
pakowanie prowiantu na wynos
ciepłe lub zimne przekąski z naszego bufetu

Wybierz swój azyl w środku dolnośląskiego centrum dowodzenia.

Każdy zapracowany biznesmen, delegat czy strudzony podróżnik znajdzie tu przystań, zazna wypoczynku, nietuzinkowego relaksu i uzupełni zapasy energii na kolejny dzień. Hotel Inter Bielany jest cichą przystanią w środku biznesowego, handlowego i produkcyjnego zagłębia. Usytuowany przy bocznej, cichej uliczce, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ulicy Wrocławskiej – głównego szlaku komunikacyjnego Bielan, stanowi znakomitą bazę do rozpoczęcia i zakończenia dnia pełnego interesów. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z AOW na ul. Legnickiej możesz być w 17 minut lub równie szybko przemieścić się do dowolnego punktu miasta. A jeśli wolisz ruszyć w dalszą drogę, ominiesz uciążliwą przeprawę przez centrum

Sprawdź, z jakich pobliskich atrakcji możesz skorzystać:

Zadbaj o zdrowie
Zobacz
Wypoczywaj aktywnie
Zobacz
Zażyj kultury
Zobacz
Łap rozrywkę
Zobacz
Pozwiedzaj
Zobacz

Zadbaj o zdrowie

Sauna i fizjoterapie – kompleks sportowo - rekreacyjny Ślęza przy ul. Błękitnej 2 zaskoczy bogatą ofertą i zagwarantuje głęboką regenerację

Masaż – salon odnowy i terapii manualnej Magia Ciała przy ul. Szyszkowej 6 da Ci wybór spośród 16 rodzajów masaży - od leczniczych po egzotyczne. Reszty luksusu i pielęgnacji dopełnią zabiegi SPA na bazie kosmetyków naturalnych Instytutu Massada w Hiszpanii.

Siłownia - RETRO sport & fitness przy ul. Wrocławskiej 7 zapewni opiekę trenera personalnego i profesjonalny sprzęt - zestaw turbodoładowujący dla Twojej kondycji bez ryzyka kontuzji

Wróć do listy

Wypoczywaj aktywnie

Basen – pływalnie w Centrum Ślęza gwarantują warunki do solidnych treningówjak i radosnej zabawy w wodzie

Jazda konna – Stajnia Magnice na południe od Bielan umożliwi Ci przygodę z jeździectwem pod okiem instruktora i przysporzy zadowolenia z czasu spędzonego ze zwierzętami na świeżym powietrzu

Siłownia - RETRO sport & fitness przy ul. Wrocławskiej 7 zapewni opiekę trenera personalnego i profesjonalny sprzęt - zestaw turbodoładowujący dla Twojej kondycji bez ryzyka kontuzji

Trasy rowerowe – poprowadzą Cię przez Bielany do Partynic lub przez sąsiednie wioski w stronę Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy, czy dalej – w malownicze okolice Ślęży (Sobótka, Sulistrowiczki, przełęcz Tąpadła)

Skatepark przy ul. Jaśminowej - nowoczesny, betonowy obiekt do trenowania ekstremalnych ewolucji na funboxach, grindboxach ze schodami i poręczami,bezpieczny także dla nowicjuszy.

Wróć do listy

Zażyj kultury

Centrum Kultury MICZU przy ul. Wrocławskiej 7. Inicjatywa polskokoreańskiegomałżeństwa, które pragnie rozpowszechnianiać język i wiedzę o Korei Południowej, kreuje nowoczesne postawę biznesową, opartą na wartościach i zaangażowaniu, jakie ten kraj wniósł w rozwój Dolnego Śląska.

Kino Helios i multipleksy w centrum Bielan – na uświetnienie wieczoru i dobry humor :)

Scena teatralna ATM – pod adresem ul. Dwa Światy, obok studia filmowego znanego z produkcji popularnych seriali i reality show, na deskach teatru występują aktorzy wrocławskiego Teatru Komedia. Sezonowe sztuki objazdowe z udziałem celebrytów czy prześmiewcze dramy doprawią Twoje samopoczucie szczyptą ekscytacji.

Wróć do listy

Łap rozrywkę

Gokarty – dla mocnych wrażeń dla małych i dużych. Tor kartingowy mieści się naterenie Parku Handlowego Bielany

Wioska Indiańska Pocahontas – kilka minut jazdy autem w kierunku na Zabrodzie. Zjawiskowe namioty Tipi oraz tajniki indiańskich podchodów i zabaw sprawią dzieciom ogromną frajdę, a dorosłym zostanie przestrzeń do swobodnego grillowania pod osłoną nieba.

Siłownia - RETRO sport & fitness przy ul. Wrocławskiej 7 zapewni opiekę trenera personalnego i profesjonalny sprzęt - zestaw turbodoładowujący dla Twojej kondycji bez ryzyka kontuzji

Łowisko – dla wielbicieli przyrody i koneserów spokojnej wyciszającej aktywności, na końcu ul. Kwiatowej, zagospodarowano staw na użytek wędkarzy z możliwością wypożyczenia wędki.

Wróć do listy

Pozwiedzaj

Muzeum Powozów w Galowicach - unikalne w skali europejskiej, utworzone w największym na Dolnym Śląsku, trzystuletnim szachulcowym spichlerzu. Zbiór ponad 40 karet, powozów, sań oraz sprzętu jeździeckiego prezentowany w scenografi teatralnej - przenosi nas w czasy, gdy po drogach mknęły pojazdy zaprzężone w rącze konie.

Tor wyścigów konnych Partynice – co roku na torze odbywają się turnieje i konkursy jeździeckie. W zależności rodzaju wyścigu, konie muszą zmierzyć się na torze z przeszkodami lub wygrać z czasem - jak na Wielkiej Wrocławskiej, czyli widowiskowej gonitwie o międzynarodowej już sławie.

Muzeum Motoryzacji w zamku Topacz – zdradzi początki polskiej motoryzacji, pokaże pionierskie konstrukcje z lat trzydziestych, takie jak legendarny Sokół 1000 czy Fiat 508 z polskiego montażu, a dla amatorów pojazdów luksusowych udostępniono największą prezentowaną w Polsce kolekcję samochodów Rolls&Royce i Bentley.

Wróć do listy